Struktūra ir kontaktai

VšĮ Panevėžio plėtros agentūra

Laisvės a. 11, LT-35200 Panevėžys
Bendra informacija: +370 616 39793
Turizmo informacija: +370 615 40973
info@panevezysnow.lt

Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre

Įmonės kodas 148328495
PVM kodas LT100003080512
A/S Nr. LT90 4010 0412 0015 4251
Bank Luminor, AB



Darbo laikas:
I–V 8.00–17.00
Monika Miniotaitė
Direktorė
monika@panevezysnow.lt
Jūratė Raukštienė
Verslo aplinkos projektų vadovė
jurate@panevezysnow.lt
Kamilė Niunevaitė
Rinkodaros projektų vadovė
kamile@panevezysnow.lt
Vilanda Reikalienė
Turizmo projektų vadovė
vilanda@panevezysnow.lt
Rimgailė Valaitė
Administratorė (vaiko priežiūros atostogos)
info@panevezysnow.lt
Kara Lina Guokė
Verslo aplinkos specialistė
kara@panevezysnow.lt
Greta Buziliauskienė
Rinkodaros ir komunikacijos specialistė
greta@panevezysnow.lt
Agnė Petrauskaitė
Turizmo specialistė
agne@panevezysnow.lt
Rita Preidienė
Administratorė
info@panevezysnow.lt
Neringa Keliačienė
Verslo aplinkos specialistė
neringa@panevezysnow.lt
Viktorija Gurklytė
Rinkodaros ir komunikacijos specialistė
viktorija@panevezysnow.lt