Kontaktai

VšĮ Panevėžio plėtros agentūra

Laisvės a. 11, LT-35200 Panevėžys
Bendra informacija: +370 616 39793
Turizmo informacija: +370 615 40973
info@panevezysnow.lt

Susisiekti
Įmonės kodas 148328495
PVM kodas LT100003080512
A/S Nr. LT90 4010 0412 0015 4251
Bank Luminor, AB
Darbo laikas:
I–V 8.00–17.00
VI 9.00–17.00
Monika Miniotaitė
Direktorė
monika@panevezysnow.lt
Rimgailė Valaitė
Vidinių projektų vadovė
info@panevezysnow.lt
Jūratė Raukštienė
Vyriausioji verslo aplinkos projektų vadovė
jurate@panevezysnow.lt
Tadas Čeponis
Inovacijų projektų vadovas
tadas@panevezysnow.lt
Rūta Sakalauskienė
Talentų projektų vadovė
ruta@panevezysnow.lt
Vilanda Reikalienė
Vyriausioji turizmo projektų vadovė
vilanda@panevezysnow.lt
Agnė Petrauskaitė
Turizmo projektų vadovė
agne@panevezysnow.lt
Rita Preidienė
Turizmo specialistė
rita@panevezysnow.lt
Greta Buziliauskienė
Vyriausioji rinkodaros projektų vadovė
greta@panevezysnow.lt
Indrė Markevičiūtė
Rinkodaros ir komunikacijos specialistė
indre@panevezysnow.lt
Rugilė Pūkaitė
Rinkodaros ir komunikacijos specialistė
rugile@panevezysnow.lt
Renata Valčiukienė
Buhalterė
renata@panevezysnow.lt