Prisidėk prie miesto iniciatyvų

Panevėžio plėtros agentūros komandos tikslas atskleisti regione slypintį potencialą. Mieste įgyvendiname iniciatyvas skirtas verslo ir investicinių sąlygų gerinimui, turizmo plėtrai, įvaizdžio kūrimui ir žinomumo didinimui.

Agentūroje nuolat laukiame visų, turinčių konstruktyvių idėjų ir pasiūlymų, kaip Panevėžys galėtų tapti dar patrauklesnis miestas gyventi, mokytis, dirbti, kurti ar plėsti verslą, keliauti. Jei neturite idėjos, bet norite prisidėti, kviečiame jungtis į mūsų veiklas kaip dalyvius, sekti mus socialiniuose tinkluose, renginių platformą – renginiai.panevezysnow.lt, papasakoti draugams ar giminaičiams apie tai, kaip šiandien atrodo ir kuo gyvena Panevėžys.

Palaikyti mieste vykdomas iniciatyvas ir prisidėti prie jų kūrimo galite skirdami 1,2 proc. nuo 2022 m. pajamų mokesčio Panevėžio plėtros agentūrai. 

Tai padaryti galite elektroniniu būdu per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS), teikiant prašymą FR0512 (5 versija). Pasirinkę skiltį Deklaravimas > Pildyti formą. Prašymo forma pateikiama dažniausiai pildomų formų sąraše. Detalią instrukciją, kaip pateikti prašymą, rasite čia.

VšĮ Panevėžio plėtros agentūros gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 148328495

Šią prašymo formą galite pateikti iki 2023 m. gegužės 1 d.