Naujienos

Investicijų pritraukimas kūrybiniams ir skaitmeniniams sprendimams versle: seminaras Panevėžio regiono įmonėms

2021 06 03


Verslo procesų skaitmeninimas, inovatyvūs dizaino ir rinkodaros sprendimai, e-komercijos modelių pritaikymas – tokių žingsnių rekomenduojama imtis sėkmingos plėtros siekiančioms įmonėms. Kaip konkrečiai tą padaryti ir kokiomis paramos priemonėmis galima pasinaudoti, Panevėžio regiono įmonių atstovai kviečiami sužinoti birželio 9 d. 14 val. vyksiančiame nemokamame virtualiame seminare.

„Seminaro metu kartu su patyrusiais ekspertais sieksime atsakyti į klausimą, kaip kūrybiniai ir skaitmeniniai sprendimai gali padėti auginti verslą – ne tik paslaugų, bet ir gamybos bei kitų sektorių įmones. Dabar kaip tik tinkamas metas diskutuoti šia tema, nes pandemija parodė, kad elektroninę prekybą įvaldę verslai gali turėti didelį pranašumą prieš konkurentus. Be to, jau birželio mėnesį numatomi kvietimai įmonėms pasinaudoti paramos priemonėmis – iki 90 % finansuojamomis negrąžintinomis subsidijomis – kūrybiniams ir skaitmeniniams sprendimams versle diegti“, – sako renginio organizatorės Panevėžio plėtros agentūros Verslo aplinkos projektų vadovė Monika Miniotaitė

Renginyje „Kūrybiniai ir skaitmeniniai sprendimai versle: investicijų pritraukimo galimybės“ Lietuvos inovacijų centro Inovacijų paramos paslaugų departamento vadovas Artūras Jakubavičius supažindins įmonių atstovus su paramos priemonėmis „Kūrybiniai čekiai COVID 19“ ir „E-komercijos modelis COVID-19“.

Konkrečia patirtimi pasinaudojant panašių priemonių suteiktomis galimybėmis, paraiškos pateikimo procesu ir kita praktine informacija pasidalins įmonės „Ustukių malūnas“ atstovas Kipras Uždavinys. Siekdama padidinti įmonės produktyvumą, įmonė vykdo projektą naujų produktų pakuočių unikaliems dizaino sprendimams sukurti. 

Klausimų ir atsakymų sesijose dalyviai bus kviečiami užduoti pranešėjams visus jiems rūpimus klausimus .

Registracija į renginį: https://bit.ly/3fuIyAw 

Renginys organizuojamas įgyvendinant Panevėžio miesto savivaldybės finansuojamą verslo plėtros sąlygų gerinimo projektą „Atrasti Panevėžį: verslo aplinkos potencialas“.