Naujienos

Pagerbti labiausiai Panevėžio kraštui nusipelnę pramonininkų bendruomenės nariai

2022 04 29


Jau ketvirtus metus iš eilės Panevėžio krašto pramonininkų asociacija pagerbia inovatyviausius, sumaniausius, pilietiškiausius, atsakingiausius savo krašto bendruomenės narius, labiausiai garsinusius Panevėžio vardą.
 

„Labai malonu po taip prailgusio įvairių ribojimų laiko, šiandien čia susitikti su Jumis gyvai. Pramonininkų konfederacija visuomet noriai įsijungia į miesto gyvenimą, konstruktyviai bendradarbiauja su savivaldybe ir dirba tam, kad miestas būtų patogus, patrauklus ir perspektyvus verslui bei panevėžiečiams. Dėkoju Jums už bendradarbiavimą, dėkoju, kad ne tik kuriate verslą ir darbo vietas, tačiau įsitraukiate į įvairiausias iniciatyvas, kad pastebite ir pagerbiate miestą kuriančius panevėžiečius. Linkiu, kad ir toliau sėkmingai susidorotumėte su visais užklumpančiais iššūkiais. Kuo didžiausios sėkmės ir gražaus šventinio vakaro,“ – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

 

Šiemet paskelbtos valstybės tarnautojo, medicinos darbuotojo, kultūros darbuotojo, švietimo darbuotojo, metų plėtros, metų socialiai atsakingos įmonės, metų inovacijos nominacijos.

 

METŲ SAVIVALDYBĖS TARNAUTOJAS

Vytautas Kalinauskas, Panevėžio miesto savivaldybės miesto plėtros skyriaus projektų vadovas – už iniciatyvumą ir pastangas, įkuriant ir plėtojant Panevėžio robotikos centrą „RoboLabas“ bei Panevėžio STEAM atviros prieigos centrą.

 

METŲ MEDICINOS DARBUOTOJAS

Kęstutis Kučinskas, Akių ligų skyriaus vedėjas (nuo 1991 m.) – už indėlį į oftalmologijos plėtrą Panevėžio regione.

 

METŲ KULTŪROS DARBUOTOJAS

Vaida Andrijauskaitė – už naują kultūrinį gūsį Panevėžio mieste, mokslo, pramonės ir meno sąjungą įgyvendinant projektus „Dabarties ekranas“, „Vandens veidas“.

 

METŲ ŠVIETIMO DARBUOTOJAS

Brigita Stanikūnienė, KTU PTVF studijų prodekanė, Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos narė – už aktyvų prisidėjimą prie studijų programų kūrimo ir studijų organizavimo, demonstruojanti lyderystės ir komandinio darbo gebėjimus, tam kad būtų įgyvendintos studijų programos, kurios atlieptų naujausius aukštojo mokslo programų kūrimo nuostatus ir rinkos tendencijas.

 

NOMINACIJA „METŲ PLĖTRA“

UAB „AQ Wiring Systems“ – už naujų darbo vietų kūrimą ir investicijas į naujos gamyklos plėtrą Panevėžio laisvojoje ekonominėje zonoje.

 

NOMINACIJA „METŲ SOCIALIAI ATSAKINGA ĮMONĖ“

UAB „TPA“ – už padovanotus Panevėžio robotikos centrui „RoboLabas“ didelės vertės technologinių procesų valdymo laboratorijos įrenginius su programine įranga, kur vienu metu 6 moksleivių grupės galės mokytis, kaip valdyti gamybą, įgaus žinių apie automatizavimą, elektrotechniką

 

NOMINACIJA „METŲ INOVACIJA“

UAB ADAX – už nešiojamo vidaus patalpų elektrinio šildytuvo su „WiFi“ funkcija „ADAX Vilje VG1120WTB“ sukūrimą, gaminys taip pat apdovanotas LPK aukso medaliu.

 

Nominacijas tvirtina ir nominantus ekspertų teikimu išrenka Panevėžio krašto pramoninkų asociacijos valdybos nariai.

 

                     

Informaciija: Panevėžio miesto savivaldybės Komunikacijos skyrius