Naujienos

Paskelbtos 2020-ųjų metų geriausios Panevėžio regiono įmonės ir jų vadovai

2021 01 21


Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai paskelbė 2020 metų geriausiuosius: įmones ir verslo atstovus, kurie praėjusiais metais pasiekė geriausių rezultatų.

Pandemijos metu neįvyko tradicinė Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų organizuojama „Metinė asamblėja“, tačiau 2020-ųjų metų geriausieji išrinkti ir paskelbti nuotoliniu būdu. Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas, sveikindamas geriausiuosius, sako, kad praėjusieji metai – tikri išbandymo metai.

„Susidūrėme ir dar dabar išgyvename pasaulinę pandemiją. Nors praėję metai buvo kupini iššūkių ir sunkumų, išbandymų, tačiau norėčiau pasidžiaugti, kad tiek verslas, tiek kitos sritys per šiuos sunkumus susitelkė ir parodė, jog dirbant drauge tikrai galima daug nuveikti ir turėti teigiamą rezultatą. Norėčiau pasidžiaugti Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų narių pasiekimais, o ypatingai padėkoti už pagalbą, kuri praėjusiais metais, prasidėjus koronaviruso pandemijai, buvo reikalinga įvairiose srityse. Gaila, dėl savaime suprantamų priežasčių, negalėjome metų geriausiuosius paskelbti tradicinėje „Metų asamblėjoje“, bet tikiu, jog šiemet, minėdami Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų 30-metį, jau galėsime visi drauge pasidžiaugti pasiekimais, laimėjimais ir džiaugsmais“, – sakė S. Gailiūnas.

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų Taryba konkurso „Geriausia Aukštaitijos įmonė 2020 m.“ nugalėtojomis paskelbė septynias įmones. Skulptoriaus Vytauto Tallat-Kelpšos autoriniu darbu „Verslo skrydis“ ir diplomais apdovanotos geriausios Aukštaitijos regione gamybos ir paslaugų įmonės.

Visą straipsnį skaitykite JP.lt >>>>