Studijų galimybės

Studijuok Panevėžyje!

Daugiau nei 1,2 tūkst. jaunuolių Panevėžyje studijuoja koleginėse ir universitetinėse aukštojo mokslo studijose.

Panevėžio kolegija ir Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakultetas aktyviai bendradarbiauja su verslu – 2 inžinerinės krypties studijų programos Panevėžyje yra įvertintos „Investors Spotlight“ kokybės ženklu, žyminčiu perspektyviausias programas. Be to, Panevėžio kolegijoje dalis programų dėstomos anglų kalba!

Norintys įgyti paklausią specialybę taip pat mokosi Panevėžio mokymo centre. Vienoje didžiausių šalies profesinio mokymo įstaigų per 1,5 tūkst. mokinių šiuolaikiškose mokymo bazėse mokosi daugiau nei pusšimčio profesijų – čia ruošiami elektronikos, mechanikos, IRT, sveikatos priežiūros, gamybos ir kiti specialistai. Platus partnerių tinklas Lietuvoje ir užsienyje įtraukia centro bendruomenės narius į įvairius projektus, padedančius ne tik įdomiai mokytis, bet ir pasiruošti karjerai.

Panevėžio mokslo įstaigos taiko lanksčias studijų formas: paskaitos organizuojamos tiek vakarais, tiek savaitgaliais, daugelį jų galima lankyti nuotoliu. Studentams, pasirinkusiems studijuoti Lietuvos regionų plėtrai aktualius informatikos, matematikos ir inžinerijos mokslus, skiriama Ekonomikos ir inovacijų ministerijos tikslinė skatinamoji 200 eurų stipendija. Panevėžio studentams papildomas stipendijas taip pat skiria ir verslo įmonės.