Naujienos

Diskusija „Skaitmeninė Europa: ar pavyks prisitaikyti?“

2021 10 14


Technologinė pažanga neatsiejama mūsų įsivaizdavimo apie ateitį dalis – vienas iš šešių Europos Komisijos išsikeltų tikslų 2019–2024 metams yra prie skaitmeninio amžiaus prisitaikiusi Europa. Skaitmeninės technologijos jau dabar keičia žmonių gyvenimą, tačiau tam, kad saugiai ir solidariai pereitume į skaitmeninę erdvę, reikia aiškios orientacijos į duomenis, technologijas ir infrastruktūrą.

Kokia yra ta „debesų Europa“? Kokiose gyvenimo srityse technologijos turėtų tarnauti žmogui? Kiek labai skaitmenizuota Europa yra šiandien, kokių iššūkių kyla? Šiuos – ir ne tik, – klausimus aptarsime diskusijoje „Skaitmeninė Europa: ar pavyks prisitaikyti?“, kurioje dalyvaus Arnoldas Pranckevičius – LR užsienio reikalų viceministras – ir Jovita Neliupšienė – LR ekonomikos ir inovacijų viceministrė. 

Šis renginys įeina į Europos ateities konferencijos renginių ciklo, organizuojamo per visą Lietuvą, programą. Įėjimas – su galimybių pasu. Kviečiame ateiti ir diskutuoti apie skaitmeninę Europos ateitį!  Išsamesnę informaciją rasite ČIA. 

Norėtumėte sudalyvauti kituose renginiuose, surengti savo diskusiją ar pasidalyti idėjomis dėl Europos ateities? Apsilankykite konferencijos dėl Europos ateities platformoje ČIA. 

 

Informacija: LR užsienio reikalų ministerijos