Naujienos

Ieškome socialinių tinklų specialisto

2021 08 26


Panevėžio plėtros agentūra ieško laisvai samdomo(-s) socialinių tinklų specialisto(-ės)!

Panevėžys sparčiai atsinaujina, čia kasdien vyksta vis daugiau renginių, daugėja vietų pramogoms, plečiasi verslas ir miestas darosi vis patrauklesnis tiek investuotojams ir verslininkams, tiek esamiems ir būsimiems jo gyventojams. Ieškome žmogaus, kuris pasitelkdamas socialinius tinklus padėtų apie tai sužinoti visiems.

Jei puikiai išmanai, kaip tinkamai valdyti Facebook, Instagram ir LinkedIn paskyras, mėgsti ir nori kurti originalų turinį, žinai, kaip sudominti auditorijų iš už ekranų – būtinai susisiek su mumis ir junkis prie veržlios jaunų žmonių komandos, kuriančios naują Panevėžio veidą.

Turinio kūrimas, įtraukiančių tekstų rašymas, vizualų apipavidalinimas ir agentūros bei miesto įvaizdžio kūrimas socialinėje erdvėje bus kasdienis tavo darbas. Suteiksime daug laisvės kūrybai, naujų idėjų įgyvendinimui ir profesiniam tobulėjimui dirbant kartu su profesionalų komanda. Junkis prie mūsų!

Portfolio ir įkainių iki rugsėjo 3 d. lauksime el. adresu karjera@panevezysnow.lt (laiško tema: soc. Tinklų specialistas).