Naujienos

Įgyk pranašumą: studijuok magistrantūroje KTU Panevėžyje

2024 06 20


Kauno technologijos universiteto (KTU) Panevėžio technologijų ir verslo fakultete (PTVF) vyksta priėmimas į Magistrantūros studijas! Norintieji gilinti savo žinias ir tobulėti profesinėje srityje kviečiami teikti paraiškas iki birželio 25 d. Fakultetas siūlo tris išskirtines studijų programas, kurios neabejotinai atvers naujas karjeros galimybes.

Kodėl verta pasirinkti studijas Panevėžyje?

Panevėžys – tai pramonės miestas, kuris sparčiai modernėja: inovatyviais verslais, pramonės parkais, įgyvendintais infrastruktūros projektais. Modernėjantis miestas kelia vis naujus iššūkius, todėl nuolatinis mokymasis ir tobulėjimas yra būtinas. Šiuolaikinių darbdavių lūkesčiai keičiasi taip pat – jie kuria naujas darbo vietas bei ieško kompetentingų inžinierių ir kitų aukštos kvalifikacijos specialistų. Studijuodami Panevėžyje, turėsite galimybę dalyvauti įvairiuose projektuose ir iniciatyvose, kurios padės įgyti praktinių įgūdžių ir užmegzti vertingus ryšius su verslo atstovais. Be to, Panevėžys garsėja savo kultūriniu ir socialiniu gyvenimu: renginiais, parodomis, spektakliais, koncertais, edukacine veikla. Visa tai suteikia stiprų pagrindą ateities karjerai, asmeniniam augimui ir profesiniam tobulėjimui.

Kodėl verta studijuoti KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultete?

Pasirinkę studijas KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultete, įgysite aukštos kokybės išsilavinimą, kurį pripažįsta tiek vietos, tiek tarptautinė darbo rinka. Fakultetas siūlo modernias studijų programas, orientuotas į šiuolaikinius verslo ir technologijų iššūkius, bei nuolat atnaujina mokymo turinį pagal naujausias tendencijas. Dėstytojai – savo sričių profesionalai, turintys tiek akademinę ir praktinę patirtį, todėl galėsite mokytis iš geriausių. Fakultetas glaudžiai bendradarbiauja su regiono įmonėmis ir organizacijomis, todėl studijų metu turėsite galimybę įgyti praktinių įgūdžių ir susikurti naudingus kontaktus. Studijų grafikas, kuris apima vakarines paskaitas ir užsiėmimus šeštadieniais, leidžia lanksčiai derinti mokslus su darbu ar kitomis veiklomis. Studijos KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultete – tai jūsų sėkmingos karjeros pagrindas ir galimybė tapti savo srities lyderiu.

Siūlomos studijų programos

Vadyba (1,5 metų – nuolatinės arba 2,5 metų – ištęstinės studijos)

Karjeros galimybės: šios programos absolventai tampa aukštos kvalifikacijos vadybininkais, gebančiais efektyviai valdyti įmonių veiklą ir kurti pridėtinę vertę. Lyderystės įgūdžių ugdymas: studijų metu daug dėmesio skiriama lyderystės kompetencijoms, kurios yra būtinos sėkmingam vadovavimui ir komandos motyvavimui. Praktinis pritaikymas: programoje numatytos praktikos ir projektiniai darbai, leidžiantys studentams įgyti realių situacijų valdymo patirties.

Valdymo technologijos (2 metai – nuolatinės studijos)

Technologijų integracija: programa orientuota į naujausių technologijų ir inovacijų pritaikymą valdyme, suteikiant galimybę dirbti su pažangiausiais sprendimais. Kūrybiškas problemų 

sprendimas: Studentai mokosi kūrybiškai spręsti sudėtingas valdymo problemas, pasitelkiant modernius metodus ir įrankius. Globali perspektyva: dėstytojai ir mokymo turinys apima tarptautinį kontekstą, kas suteikia žinių apie pasaulines tendencijas ir galimybes.

Integruotas projektavimo ir statybos valdymas (1,5 metų – nuolatinės studijos)

Interdisciplininis požiūris: programa sujungia projektavimo ir statybos valdymo sritis, suteikdama platų supratimą apie visą statybos procesą nuo idėjos iki įgyvendinimo. Aukštos kvalifikacijos dėstytojai: mokymus veda savo srities profesionalai, kurie dalijasi aktualiausiomis žiniomis ir praktine patirtimi. Projektų valdymo įgūdžiai: studentai įgyja stiprių projektų valdymo įgūdžių, leidžiančių efektyviai planuoti, vykdyti ir kontroliuoti statybos projektus.

Interaktyvios ir lankomos vietos Panevėžyje

Jūsų studijų metai praleisti Panevėžyje, kuriame netrūksta įvairių interaktyvių ir lankytinų vietų, praturtintų jūsų laisvalaikį ir suteiktų gyvenimiškos patirties ir naujų įspūdžių. Jaunimo pamėgtos lankytinos vietos, kurias gali aplankyti ir tu!

Viena populiariausių vietų mieste yra Senvagė – nuostabi poilsio zona, esanti kairiajame Nevėžio krante. Senvagėje galima rasti gražiai sutvarkytus takus, tvenkinius, tiltus ir įvairias poilsio zonas, puikiai tinkančias pasivaikščiojimams, bėgiojimui ar tiesiog poilsiui gamtoje. Panevėžio kraštotyros muziejus suteikia galimybę susipažinti su miesto ir regiono istorija per įvairius archeologinius radinius ir kultūros artefaktus. Kalnapilio arena yra svarbiausias sporto ir renginių centras, kuriame vyksta sporto varžybos, koncertai ir kiti renginiai. Juozo Miltinio dramos teatras, garsus savo aukšto lygio spektakliais, yra neatsiejama Panevėžio kultūrinio gyvenimo dalis. Skaistakalnio parkas, su jame įsikūrusiu Pragiedrulių kūrybiškumo centru, yra puiki vieta poilsiui ir kūrybinei veiklai. Panevėžio dailės galerija ir Stasio Eidrigevičiaus menų centras siūlo įvairius meno renginius ir parodas, papildančiais miesto kultūrinį gyvenimą. Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka yra ne tik vieta, kur galima pasiskolinti knygų, bet ir įvairių renginių centras, prisidedantis prie miesto intelektualinio gyvenimo. Taip pat verta paminėti Ekrano marių parką, kur galima pasivaikščioti, važinėtis dviračiais, žvejoti ar tiesiog mėgautis gamta. Šios ir kitos Panevėžio vietos daro miestą patraukliu tiek studijoms, tiek gyvenimui.

Panevėžys – miestas, kuriame netrūksta interaktyvios veiklos: nuo kultūrinių renginių iki išpuoselėtų parkų, nuo miestą garsinančių spektaklių iki lankytinų istorinių vietų, todėl studijuodami čia, turėsite galimybę įgyti ne tik aukštąjį išsilavinimą, bet ir praturtinti savo laisvalaikį įvairiomis kultūrinėmis ir pramoginėmis veiklomis. Pasinaudokite galimybe tobulėti ir kurti savo ateitį KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultete. Studijos vakarais ir šeštadieniais leidžia lanksčiai derinti mokslus su darbu, neparandant darbinių įgūdžių ir tuo pačiu metu siekti aukštesnio išsilavinimo bei tapti sėkmingais šioje sparčiai modernėjančioje aplinkoje. Laukiame jūsų paraiškų iki birželio 25 d.!

Prašymų teikimas tik internetu iki birželio 26 d. 12 val. universiteto Magistrantūros priėmimo informacinėje sistemoje (MPIS).

Informacija nurodytais kontaktais: +370 (45) 434 247, +370 (612) 38 080 / el. p. ptvf.priemimas@ktu.lt.

Informacija: KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultetas