Naujienos

Magistrantūros studijos Panevėžyje – KTU kviečia

2021 07 15


Kauno technologijos universitete (KTU) vyksta priėmimo į antrosios pakopos (magistrantūros) studijas antrasis etapas. Prašymai teikiami tik internetu per KTU priėmimo į magistrantūros studijas informacinę sistemą (MPIS) iki liepos 19 d. 12 val.

Į magistrantūros studijas priimami asmenys, kurie yra baigę pirmosios pakopos (bakalauro) studijas ir atitinkantys norimos studijuoti magistrantūros programos reikalavimus; asmenys, turintys koleginių studijų išsilavinimą, įgiję profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį ir baigę papildomas tos krypties studijas Universitete arba pateikę atitinkamų papildomų studijų kitame universitete pažymėjimą; asmenys, mokantys anglų kalbą ne žemesniu nei B2 lygiu, esant poreikiui, gebėsiantys studijuoti studijų modulius anglų kalba.

KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultetas (PTVF) siūlo studijuoti šias magistrantūros studijų programas:

KTU PTVF magistrantūros studijų grafikas yra pritaikytas dirbantiems asmenims. Studijuodami KTU PTVF, studentai lengvai galės derinti savo turimus darbus bei užimamas pareigas su paskaitomis. Jos organizuojamos vakarais ir savaitgaliais.

Studijos vyksta pasitelkiant inovatyvias dėstymo technologijas (vaizdo konferencijos, Moodle nuotolinė studijų platforma, savarankiško darbo užduotys, vaizdo paskaitų įrašai ir pan.).

Kontaktai Panevėžyje:
El. paštas: ptvf.priemimas@ktu.lt
Tel. nr.: +370 (612) 38 080, +370 (685) 96 470
https://ptvf.ktu.edu/