Naujienos

Nemokamos magistrantūros studijos KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultete

2022 08 02


Kauno technologijos universitete (KTU) vyksta priėmimo į antrosios pakopos (magistrantūros) studijas trečiasis etapas. Prašymai teikiami tik internetu per KTU priėmimo į magistrantūros studijas informacinę sistemą (MPIS) iki rugpjūčio  22 d. 12 val. KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultetas (PTVF) informuoja, jog interesantai gali pretenduoti į nemokamas, t. y. valstybės finansuojamas, studijų vietas visose siūlomose magistrantūros studijų programose.

Į magistrantūros studijas priimami asmenys, kurie yra baigę pirmosios pakopos (bakalauro) studijas ir atitinka norimos studijuoti magistrantūros programos reikalavimus; asmenys, turintys koleginių studijų išsilavinimą, įgiję profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį ir baigę papildomas tos krypties studijas universitete arba pateikę atitinkamų papildomų studijų kitame universitete pažymėjimą; asmenys, mokantys anglų kalbą ne žemesniu nei B2 lygiu, esant poreikiui, gebėsiantys studijuoti studijų modulius anglų kalba.

KTU PTVF siūlo studijuoti šias magistrantūros studijų programas:

KTU PTVF magistrantūros studijų grafikas yra pritaikytas dirbantiems asmenims. Studijuodami KTU PTVF, studentai turės galimybę lengvai derinti savo turimus darbus bei užimamas pareigas su paskaitomis. Jos organizuojamos vakarais ir savaitgaliais.

Studijos vyksta pasitelkiant inovatyvias dėstymo technologijas (vaizdo konferencijos, „Moodle“ nuotolinė studijų platforma, savarankiško darbo užduotys, vaizdo paskaitų įrašai ir pan.).

Kontaktai Panevėžyje:
El. paštas: ptvf.priemimas@ktu.lt
Tel. nr.: +370 (612) 38 080, +370 (685) 96 470
https://ptvf.ktu.edu/