Naujienos

#PanevėžysJungiasi apdovanojimai – „Panevėžys NOW“ kviečia teikti nominacijas

2023 05 02


Antrus metus iš eilės Panevėžio plėtros agentūra „Panevėžys NOW“ organizuoja miesto bendradarbiavimo iniciatyvų apdovanojimus „#PanevėžysJungiasi“ ir iki pat gegužės 17 d. laukia Jūsų pasiūlymų nominacijoms. Šie apdovanojimai – tai dar viena puiki galimybė miestiečiams įsitraukti į Panevėžio miesto įvaizdžio formavimą.

„Kiekvienas Panevėžio gyventojas yra savo miesto kūrėjas ir jo ryšys bei santykis su aplinka, žmonėmis, įvykiais, organizacijomis tampa vienu svarbiausių aspektų, lemiančių kaip Panevėžį mato kiti. Po pernai metų „#PanevėžysJungiasi“ apdovanojimų pastebėjome, kad gyventojams labai įdomu ir aktualu kalbėti apie tai, kas panevėžiečius jungia – malonu pasidžiaugti gražiais pavyzdžiais, sėkmingomis skirtingų sektorių sintezėmis. Panevėžio strateginė plėtros vizija –  miestas vienijantis kūrybingus, įvairių patirčių, aktyvius, atvirus pokyčiams, bendradarbiaujančius ir pažangos kryptimi veikiančius miestiečius  – žingsnis po žingsnio virsta realybe, tad neabejoju, jog šiemet sulauksime dar daugiau įkvepiančių bendradarbiavimo iniciatyvų. Kviečiu visus būti drąsiais ir aktyviai siūlyti miestą kūrusias bendradarbiavimo idėjas“,  – sako „Panevėžys NOW“ direktorė Monika Miniotaitė.

Šiemet nominantus „Panevėžys NOW“ kviečia teikti keturioms kategorijoms:

-        Metų švietimo, mokslo bendradarbiavimo jungčių kūrėjas (-ai). Asmenys ir (ar) organizacijos, kurios savo bendradarbiavimu prisidėjo prie miesto švietimo bei mokslo paslaugų STEAM, inžinerinės krypties populiarinimo ir karjerai šioje srityje reikalingų kompetencijų stiprinimo.

-        Metų verslo bendradarbiavimo jungčių kūrėjas (-ai). Tai asmenys ir (ar) organizacijos, kurios bendradarbiaudamos didino miesto verslo atsparumą, konkurencingumą, inovatyvumą ir taip stiprino patrauklaus dirbti miesto įvaizdžio kūrimą. 

-        Metų bendradarbiavimo jungčių, didinančių miesto žinomumą, kūrėjas (-ai). Nominuokite asmenis ir (ar) organizacijas, kurios Jūsų nuomone prisidėjo stiprinant studentams, talentams ar šeimoms patrauklaus miesto įvaizdžio kūrimą nacionaliniu ar tarptautiniu mastu.

-        Metų bendradarbiavimo ambasadorius (-ai).  Tai asmenys ir (ar) organizacijos, savo veikla labiausiai prisidėjusios prie tarpsektorinio bendradarbiavimo ir jo teikiamos naudos sklaidos.

2022 metų apdovanojimai įkvėpė išplėsti nominacijų skaičių

Pernai pirmą kartą organizuojant „#PanevėžysJungiasi“ buvo akcentuojamos keturios esminės bendradarbiavimo kryptys – talentų pritraukimas, žmogiškųjų išteklių potencialo stiprinimas, verslo aplinkos gerinimas bei miesto patrauklumo didinimas. Pasak „Panevėžys NOW“ verslo aplinkos projektų vadovės Jūratės Raukštienės, išryškėjo dar vienas poreikis, kuris šiemet įgavo naujos nominacijos formatą. „ Praėjusiais metais komisija susipažinusi su Jaunuolių dienos centro pasiūlytomis iniciatyvomis, nusprendė, kad įstaiga, nors ir nepelnė apdovanojimo nei vienoje iš kategorijų,  puikiai įkūnija bendradarbiavimo skatintojo idėją. Jai buvo įsteigtas specialus komisijos prizas. Neabejojame, kad tokių aktyvių ir bendrai veiklai kitus apjungiančių organizacijų ar jų atstovų yra daugiau. Taigi šiemet nusprendėme įsteigti naują „Metų bendradarbiavimo ambasadoriaus (-ių)“ nominaciją, į kurią kviečiame siūlyti visus aktyviai kuriančius bendradarbiavimo kultūrą mieste“, – teigia J. Raukštienė.

2022 m. „#PanevėžysJungiasi“ nugalėtojai:

-        Nominacija „Bendradarbiavimas ugdant ateities talentus“ atiteko AB „Roquette Amilina“, RC „RoboLabas“ bei Panevėžio regioniniam STEAM atviros prieigos centrui.

-        Nominacija „Bendradarbiavimas plečiant žmogiškųjų išteklių potencialą“ įteikta UAB „HARJU ELEKTER“ mokymų akademijai,

-        Nominacija „Bendradarbiavimas gerinant verslo aplinką“ paskirta UAB „HARJU ELEKTER“ ir Panevėžio miesto savivaldybei.

-        Nominacija „Bendradarbiavimas didinant miesto patrauklumą gyventi ir keliauti“ įteikta UAB „Povydė” ir Aukštaičių-Žemaičių bendruomenei.

-        Nominaciją „Bendradarbiaujančio miesto balsas“ užsitikrino UAB „Emeko“ ir Panevėžio „Vilties“ progimnazijos bendradarbiavimo iniciatyva ugdant ateities talentus, sulaukusi daugiau nei 1000 miestiečių balsų.

Prisiminti praėjusiais metų pirmą kartą vykusių bendradarbiavimo iniciatyvų apdovanojimų akimirkas galite čia.

Iniciatyvas šiemet vertins kompetentinga komisija bei gyventojai

Iš švietimo ir mokslo, verslo aplinkos, nevyriausybinio sektoriaus, rinkodaros, inovacijų sričių ekspertų sudaryta komisija šiemet išrinks nugalėtojus keturiose nominacijų kategorijose – Metų švietimo, mokslo bendradarbiavimo jungčių kūrėjas (-ai), Metų verslo bendradarbiavimo jungčių kūrėjas (-ai), Metų bendradarbiavimo jungčių, didinančių miesto žinomumą, kūrėjas (-ai), Metų bendradarbiavimo ambasadorius (-ai). Penktąją nominaciją – Bendradarbiaujančio miesto balsas, kaip ir pernai, išrinks miestiečiai. Iš visų apdovanojimams nominuotų iniciatyvų jie bus kviečiami balsavimo būdu išrinkti pačią reikšmingiausią.

„Panevėžiečiai jau ne kartą įrodė, jog jiems svarbi kiekviena galimybė įsitraukti į savo miesto kūrimą, tad be jokių dvejonių šiemet vėl kviesime visus atiduoti savo balsą už labiausiai, jų nuomone, vertą nominantą. Ne veltui apdovanojimai yra pavadinti „#PanevėžysJungiasi” vardu – juk bendradarbiavimas, vieningumas bei gebėjimas apjungus savo geriausias savybes pasiekti dar didesnių tikslų yra miesto  bendruomenės pažangos variklis. Tad pasidžiaukime vieni kitų pasiekimais ir nedelskime teikti paraiškų nominacijoms”, – sako J. Raukštienė.

Su miesto bendradarbiavimo iniciatyvų „#PanevėžysJungiasi“ apdovanojimų nuostatais kviečiame susipažinti čia. Paraišką teikti pasiūlymus nominacijoms rasite čia.

Jei turėsite klausimų, kviečiame kreiptis į Panevėžio plėtros agentūros verslo aplinkos projektų vadovę Jūratę Raukštienę tel. +370 616 56028, el. paštu jurate@panevezysnow.lt.

„#PanevėžysJungiasi“ apdovanojimai organizuojami įgyvendinant Panevėžio miesto savivaldybės finansuojamą verslo plėtros sąlygų gerinimo projektą „Panevėžys – atviras verslui“.

„Panevėžys NOW“ – tai miesto plėtros, veržlumo, inovatyvumo skatinimo agentūra, apimanti verslo sąlygų gerinimo, turizmo skatinimo bei miesto įvaizdžio tobulinimo sritis.