Naujienos

#PanevėžysJungiasi: metų bendradarbiavimo ambasadoriai – UAB „Arginta Engineering“ ir Panevėžio švietimo centras

2024 05 14


Kūrybiškumo centre „Pragiedruliai“ vyko jau tradiciniai, trečius metus Panevėžio plėtros agentūros „Panevėžys NOW“ organizuojami bendradarbiavimo iniciatyvų apdovanojimai „#PanevėžysJungiasi“. Šiais metais miesto skirtingų sektorių atstovai į renginį atvyko ne tik sužinoti kas tapo 2023 metų bendradarbiavimo ambasadoriais, bet ir sustiprinti esamas ar atrasti naujas jungtis.  

„Jau trečius metus iš eilės mūsų Panevėžio plėtros agentūros komanda drauge su Panevėžio miesto savivaldybe stengiasi pastebėti, išskirti, pagarsinti ir atkreipti dėmesį į mieste vykstančias bendradarbiavimo iniciatyvas, kai skirtingi sektoriai jungiasi ir drauge kuria miestą. Šiandienos renginys yra apie jungtis, kurios ugdo tam tikrą raumenį, todėl tik stiprindami ir ugdydami tarpusavio partnerystę galime sukurti kažką didesnio už save“, – atidarant renginį kalbėjo „Panevėžys NOW“ direktorė Monika Miniotaitė.  

Tinklaveika: kaip kuriama tvirta partnerystė? 

Metiniams „#PanevėžysJungiasi“ apdovanojimams per trejus metus buvo nominuotos kelios dešimtys viešąjį ir privatų sektorių apjungusių iniciatyvų. Šiais metais norėta ne tik pasidžiaugti jau įvykusiomis jungtimis ir tuo, kad Panevėžio strateginė plėtros vizija – miestas vienijantis kūrybingus, įvairių patirčių, aktyvius, atvirus pokyčiams, bendradarbiaujančius bei pažangos kryptimi veikiančius miestiečius  – žingsnis po žingsnio virsta realybe, bet ir paskatinti kurti naujas. Renginyje ieškota atsakymų į tokius klausimus, kaip ir su kuo kurti santykius, kad tinklaveika kurtų abipusę vertę. 

Renginio dalyviai turėjo galimybę išgirsti lektorės, verslo konsultantės, tinklaveikos klubų vystytojos Ramunės Kasperavičienės pranešimą tema – „Tinklaveika: kaip kuriama tvirta partnerystė?“. Siekiant efektyvesnių jungčių tarp skirtingų sektorių, taip kuriant bendrą vertę miestui organizuota praktinė dalis – „Speed Networking“ sesija, skirta kontaktų rato plėtimui.

Metų bendradarbiavimo ambasadoriai – UAB „Arginta Engineering“ ir Panevėžio švietimo centras 

Renginio kulminacija – 2023 metų bendradarbiavimo ambasadorių, savo veikla labiausiai prisidėjusių prie tarpsektorinio bendradarbiavimo ir jo teikiamos naudos sklaidos, apdovanojimai.  

Apdovanojimas įteiktas praėjusiais metais naujos modernios gamyklos duris atvėrusiai – UAB „Arginta Engineering“. Įmonei, ne tik prisidėjusiai prie patrauklaus karjerai miesto įvaizdžio kūrimo, bet jungiantis su miesto įstaigomis skatinusiai jaunųjų inovatorių ugdymą. 

Antrasis metų  bendradarbiavimo ambasadoriaus apdovanojimas įteiktas viešojo sektoriaus atstovui – Panevėžio švietimo centrui. Glaudžios jungtys tarp Panevėžio švietimo centro ir jo padalinių – robotikos centro „RoboLabas“, Panevėžio regioninis STEAM atviros prieigos centro  bei miesto verslo įmonių jaunuosius miesto inovatorius ne tik skatinimo domėtis inžinerija, bet ir kūrė naujas galimybes jų augimui. 

Renginys organizuotas įgyvendinant Panevėžio miesto savivaldybės finansuojamą verslo plėtros sąlygų gerinimo projektą „Panevėžys – atviras verslui“.