Naujienos

Pavasario pramogos mieste

2021 03 17


Atėjus pavasariui vis dažniau norisi išeiti iš namų ir pramogauti mieste. Atlaisvėjus karantino sąlygoms, kai kurios miesto kultūros įstaigos lankytojams vėl atveria duris ir siūlo tiek lauko, tiek vidaus pramogas. Tad ką įdomaus galima nuveikti Panevėžyje? Dalijamės idėjomis! 

Aplankykite Panevėžio kraštotyros muziejų 
 
Panevėžio kraštotyros muziejus atveria duris lankytojams ir kviečia apžiūrėti ekspoziciją „Epochų epilogai“ (Vasario 16-osios g. 23) ir „Pasipriešinimo sovietinei okupacijai ir Sąjūdžio ekspoziciją“ (Respublikos g. 17). 
 
Lankytojams privaloma laikytis saugos reikalavimų: dėvėti burną ir nosį dengiančias kaukes, laikytis ne mažesnio kaip 2 m atstumo ir griežtai laikytis rankų higienos reikalavimų bei čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo. 
 
Pasižvalgykite po Panevėžio miesto dailės galerijos parodas  
 
Miesto dailės galerija svečius kviečia aplankyti Keramikos simpoziumo „Anagama LT 2020“ parodą Keramikos paviljone ir Sauliaus Saladūno fotografijų parodą „Atminties rekonstrukcija“ Fotografijos galerijoje. Pagrindiniame galerijos pastate vis dar galima apžiūrėti „MO Panevėžyje. 90-ųjų DNR“ ir Panevėžio dailės patriarcho Kazio Naruševičiaus parodą „Esantis“. 
 
Lankytojams privaloma laikytis saugos reikalavimų: dėvėti burną ir nosį dengiančias kaukes, laikytis ne mažesnio kaip 2 m atstumo ir griežtai laikytis rankų higienos reikalavimų bei čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo. 
 
Daugiau informacijos rasite čia.

Pamatykite J. Miltinio dramos teatro instaliaciją 

Minėdama teatro 80-metį, Juozo Miltinio dramos teatro komanda sukūrė unikalią instaliaciją „Sergėjimai“, kurią žiūrovai galės iš lauko stebėti visą šią savaitę. Teatro fojė languose sukurtos instaliacijos iš skirtingų teatro spektaklių scenografijos fragmentų. Vakarais sutemus šioje erdvėje įsikuria skirtingų kartų aktoriai, kurie keisdamiesi be pertraukos sergėja šią teatro erdvę aštuoniasdešimt tamsos valandų. 

Daugiau informacijos rasite čia.

Pasivažinėkite rankine drezina
 
Aukštaitijos siaurasis geležinkelis kviečia išbandyti neįprastas pramogas. Lankytojai kviečiami pamatyti lauke esančias siauruko ekspozicines erdves ir lauko teritorijoje pasivėžinti rankine drezina – savaeigiu geležinkelio vežimėliu, skirtu važiuoti bėgiais ir pervežti žmones. 
 
Lankytojai priimami ne didesnėmis nei 5 asmenų grupėmis. 
 
Daugiau informacijos rasite čia.

Išbandykite #walk15 maršrutus 
 
Norintys pasivaikščioti po Panevėžį ir iš arčiau susipažinti su įdomiausiais miesto objektais bei jų istorijomis, mobiliojoje programėlėje #walk15 ras daugiau nei dešimt skirtingų maršrutų po Panevėžį. Norite susipažinti su miesto žydų paveldu? Sužinoti, kur slepiasi įspūdingiausias gatvės menas? O galbūt rasti tinkamiausias vietas laisvalaikio praleidimui su vaikais? Sau tinkančių ir patinkančių trasų ieškokite programėlėje ir pažinkite miestą skaičiuodami žingsnius.  

Daugiau informacijos rasite čia.

Sekite renginių naujienas platformoje „Ką veikti Panevėžyje?“ 

 
Visi mieste organizuojami renginiai ir kitos laisvalaikio veiklos nuo šiol gali būti randami vienoje vietoje – renginių platformoje „Ką veikti Panevėžyje?“. Kviečiame užsukti ir rasti jums reikiamą informaciją apie tai, kas vyksta mieste.