Juozo Miltinio dramos teatras

Šio teatro scena yra tarsi tiltas tarp istorinės praeities ir dabarties, kurį sukūrė legendinis lietuvių teatro režisierius Juozas Miltinis – jo talentas ir indėlis nepaprastai svarbūs šiam teatrui.

Iškilęs modernus teatro pastatas Laisvės aikštėje perkelia į XX a. septintajį dešimtmetį. Tuomet kūrybinė bendruomenė išgyveno savo didžiosios šlovės metus, o šalia pastatytas įspūdingas paminklas, skirtas pačiam teatro įkūrėjui Juozui Miltiniui, primena apie jo garsųjį palikimą iki šiol.

Juozo Miltinio dramos teatras kviečia keliautojus į neįprastą kelionę per šiuolaikinės dramaturgijos ir tradicinio teatro pasaulius. Nepriklausomai nuo amžiaus, kiekvienas – tiek suaugęs, tiek jaunesnio amžiaus žiūrovas čia gali atrasti jam įdomių, įvairių žanrų spektaklių.

Įsivaizduokite – ar būtų smalsu patekti į J. Miltinio namus? Nors skamba neįprastai, autentiškoje režisieriaus namų aplinkoje 1996 m. įkurtas Juozo Miltinio memorialinis butas, kuriame šiandien galima išvysti jo palikimą. Daugiau informacijos ČIA.Laisvės a. 5, Panevėžys

+370 45 584599

55.729056, 24.363783