Kaip atvykti į Panevėžį

KAIP ATVYKTI Į PANEVĖŽĮ?

Panevėžys – sparčiai atsinaujinantis, gyvas, žalias ir kultūros pilnas miestas juosiamas Nevėžio upės krantų. Čia gera ne tik gyventi, dirbti, bet ir keliauti, pramogauti bei ilsėtis. Panevėžio miestas yra įsikūręs Šiaurės Lietuvoje, patogiai išsidėstęs Via Baltica automagistralėje ir matuojantis vienodus atstumus iki  Vilniaus ir Rygos oro uostų. Žemiau pateikiami patogiausi būdai atvykti į Panevėžio miestą.  

 

Iš Vilniaus  

Autobusu. Autobusai iš Vilniaus autobusų stoties į Panevėžį važiuoja maždaug kas 40 minučių, kelionė trunka apie 2 valandas. Kelionės bilietą galima įsigyti internetinėje svetainėje Autobusų bilietai, mobiliojoje programėlėje ar autobusų stotyje. 

Pasiekti Vilniaus autobusų stotį iš Vilnius oro uosto lengvai galima viešaisiais miesto autobusais. Daugiau informacijos čia.  

Daugiau kelionės variantų galite rasti čia čia.  

  

Automobiliu. Kelionė magistraliniu keliu A2 iš Vilniaus į Panevėžį trunka apie 1,5 valandos. Visą informaciją apie parkavimo galimybes Panevėžio mieste galite rasti čia. Susimokėti už parkavimą galima Unipark programėlės pagalba, banko kortele ar monetomis.  

 

Iš Kauno  

Autobusu.  Autobusai iš Kauno autobusų stoties į Panevėžį važiuoja maždaug kas 30 minučių, kelionė trunka apie 2 valandas. Autobuso bilietus galima įsigyti internetinėje svetainėje Autobusų bilietai, mobiliojoje programėlėje ar autobusų stotyje. 

Kauno autobusų stotis iš Kauno oro uosto lengvai pasiekiama viešuoju miesto autobusu. Daugiau informacijos čia.  

Kauno autobusų stotis lengvai pasiekiama ir kitais būdais, daugiau informacijos čia. 

 

Automobiliu. Kelionė iš Kauno į Panevėžį magistrale A8 trunka apie 1,5 valandos. Visą informaciją apie automobilio parkavimo galimybes Panevėžio mieste galite rasti čia. Susimokėti už parkavimą galima Unipark programėlės pagalba, banko kortele ar monetomis. 

 

Iš Rygos 

Autobusu. Kelionė iš Rygos į Panevėžį autobusu trunka apie 2,5 valandos. Kelionės bilietus įsigyti galima Rygos autobusų stotyje arba oficialiuose autobusų operatorių svetainėse. Daugiau informacijos ir autobusų tvarkaraščiai Eurolines, Ecolines ir Flixbus internetinėse svetainėse.  

Rygos autobusų stotis iš Rygos oro uosto pasiekiama viešuoju transportu. Daugiau informacijos čia.  

Daugiau kelionės variantų galite rasti čia.  

 

Automobiliu. Kelionė A7 ir A10 automagistralėmis iš Rygos į Panevėžį automobiliu trunka apie 2,5 valandos. Visą informaciją apie parkavimo galimybes Panevėžio mieste galite rasti čia. Susimokėti už parkavimą galima Unipark programėlės pagalba, banko kortele ar monetomis. Informacija apie parkavimą Latvijoje – EuroPark.  

 

SVARBU: 

Dėl papildomos informacijos ir galimų pasikeitimų autobusų tvarkaraščiuose rekomenduojama apsilankyti autobusų operatorių svetainės.  Atkreipkite dėmesį, kad švenčių metu išvykimo laikai gali kisti.