Panevėžio miesto dailės galerija

Panevėžio miesto dailės galerijos durys atviros visiems – daile ir menu besidomintiems ar tiesiog smalsiesiems lankytojams. Meno inspiracijos ir įkvėpimo čia pasisems kiekvienas!

Tai – stambiausias vizualiojo meno centras Aukštaitijos regione, įkurtas 1990 m. Kūryba pulsuojančioje galerijoje organizuojamos ne tik parodos, bet ir koncertiniai bei kiti kultūriniai renginiai, kaupiami meno kūrinių rinkiniai, vyksta įtraukiančios edukacijos ir leidyba.

Meno centras kur kas didesnis, nei gali pasirodyti. Jį sudaro trys dideli skyriai: Dailės galerija, Keramikos paviljonas ir Fotografijos galerija, o fonduose saugoma net 1260 šiuolaikinės keramikos, vaizduojamosios dailės, fotografijos ir meninio stiklo kūrinių bei kompozicijų.

Keramikos paviljone eksponuojami kūriniai iš Panevėžio tarptautinių keramikos simpoziumų kolekcijos. Šiuos simpoziumus – didžiausias šiuolaikinės keramikos kolekcijas Rytų Europoje galerija rengia nuo 1990 m. Toks nuopelnas sulaukė itin svarbaus įvertinimo – 2017 m. galerija tapo Tarptautinės keramikos akademijos Šveicarijoje nare.Respublikos g. 3, Panevėžys

+370 45 58 48 03

www.arspanevezys.lt

55.728145, 24.360109