Firminės pramonės įmonių parduotuvėlės

Panevėžys tituluojamas pramonės miestu, kuriame susipina senąsias tradicijas turinčios ir šiuolaikines technologijas naudojančios pramonės įmonės. Dalis jų turi savo firmines parduotuves, kuriose galima įsigyti produkcijos už patrauklias kainas ar rasti unikalių produktų, pagamintų Panevėžyje, kurių nėra prekybos centrų lentynose:
 • AB „Linas“ firminė parduotuvė „Gija“. Parduotuvėje rasite visą „Lino“ gamykloje gaminamą produkcijos asortimentą. Linas nuo senų laikų lietuvių vertinamas audinys, kuris naudojamas ne tik drabužiams. Čia siūloma įsigyti įvairių lininių audinių, verpalų, taip pat jau pasiūtų lininių namų tekstilės gaminių bei lininių drabužių. Adresas: Kerbedžio g. 23, Panevėžys. Darbo laikas: I–V: 9.00–18.00, VI: 10.00–14.00.
 • UAB „Devold“ firminė parduotuvė „Devold outlet“. Merino vilna puikiai žinoma ir vertinama dėl savo savybių, o firminėje parduotuvėje rasite merino vilnos gaminių: nuo apatinio trikotažo iki namų tekstilės. Norinčiuosius pasiruošti šaltajam metų sezonui kviečiame padaryti tai būtent čia – Panevėžyje. Adresas: J. Janonio g. 66, Panevėžys. Darbo laikas: I–V: 10.00–18.00, VI: 10.00–16.00.
 • AB „Naujoji Ringuva“ firminė parduotuvė. „Naujoji Ringuva“ yra viena didžiausių švaros prekių gamintojų Lietuvoje. Kviečiame apsilankyti firminėje parduotuvėje ir įsigyti įvairių švaros prekių: skalbiamųjų ir tualetinių muilų, dušo želės, šampūnų, skystų muilų, skalbiklių. Adresas: Staniūnų g. 1, Panevėžys. Darbo laikas: II–V: 9.00–18.00, VI: 9–14.00.
 • Panevėžio senamiesčio galerija. Galerijoje rasite įvairių lietuvių ir užsienio menininkų darbų, interjero detalių, namų kvapų. Užsukę į senamiesčio galeriją tikrai rasite ką parvežti lauktuvių iš Panevėžio, taip pat kuo papuošti savo namus, ar pradžiuginti dovana savo draugus. Adresas: Vasario 16-osios g. 11, Panevėžys. Darbo laikas: I–V: 9.00–18.00, VI: 10.00–15.00.

 • AB „Pieno žvaigždžių“ firminė parduotuvė. Kas nežino prekinio ženklo „Nykštukas“? Firminėje parduotuvėje rasite platų asortimentą pieno produktų palankiomis kainomis. Taip pat unikalų produktą – sūrelių masę, kurią ypač mėgstama mažieji smaližiai. Čia taip pat veikia kavinukė, kurioje galite išgerti pieno koktelių smagiais pavadinimais ar paskanauti varškės su šokoladu, ledų su želė gabaliukais. Panevėžiečių ši parduotuvėlė vadinama „pieno baru“ arba „karvute“. Adresas: Laisvės a. 25, Panevėžys. Darbo laikas: I–V: 7.30–19.00, VI: 8.00–17.00.
 • „Panevėžio eglės“ firminė konditerijos gaminių parduotuvė. Čia gaminamos produkcijos asortimentas yra labai didelis – galima rasti daugiau nei 120 skiritngų konditerijos gaminių. Konditerijos parduotuvėje pardavinėjami plokštainiai, vyniotiniai, pyragai, pyragaičiai, sausainiai, bandelės, tortai bei šakočiai. Pastarasis gaminamas pagal senas tradicijas ir yra labai mėgstamas pirkėjų. Adresas: Savanorių g. 11, Panevėžys. Darbo laikas: I–V: 8.00–17.00, VI: 8.00–14.00.
 • „Super Garden“ jau lietuvių pamėgtas prekinis ženklas. Ir taip, šio prekės ženklo produkcija gaminama būtent Panevėžyje. Ar žinojote, kad „Super Garden“ produktų asortimentas yra plačiausias visame pasaulyje? Ar teko ragauti šaltyje džiovinto sūrio ar ledų? Kviečiame nepraleisti progos apsilankyti firminėje parduotuvėje ir patiems įsitikinti koks platus čia siūlomų liofilizuotų produktų asortimentas. Čia galėsite įsigyti šaltyje džiovintų vaisių, uogų, daržovių, mėsos, užkandžių, kavos, arbatos. Adresas: Ramygalos g. 149 E, Panevėžys. Darbo laikas: I–V: 8.00–17.00.
 • Prekybos centras „Vasaris“ parduotuvėje rasite rankų darbo ir pagamintų su meile konditerijos ir kulinarijos gaminių. Visi „Vasario“ produktai yra švieži ir kokybiški, gamyboje nenaudojama dirbtinių maisto priedų. Asortimente yra daugiau nei 900 skirtingų gaminių: vegetariškų, veganiškų, europietiškos ir kitų pasaulio virtuvių, tradicinių lietuviškų, Aukštaitijos regiono patiekalų ir maisto produktų. Užsukite ir paskanaukite! Adresas: Aukštaičių g. Panevėžys. Darbo laikas: I–VII: 8.00–20.00.
 • Meninio stiklo studija „Glasremis“. Stiklo gaminiai šioje stiklo studijoje formuojami rankomis. Jų kokybei kreipiamas labai didelis dėmesys, naudojamos tik aukštos kokybės žaliavos ir medžiagos. Pagrindinė studijos produkcija: įvairių dydžių, formų ir savito dizaino, dekoratyviniai įvairūs stiklo gaminiai, stiklinės ir kombinuotos interjero ir eksterjero detalės. Stiklo gaminius kuria du įmonės dizaineriai – Remigijus Kriukas ir Indrė Stulgaitė-Kriukienė. Šalia pagrindinės gamybos kuriami ir unikalūs autoriniai darbai. Adresas: Meistrų g. 9, Panevėžys. Darbo laikas: I–V: 8.00–17.00, VI: 10.00–18.00.

 • „J. Masiulio knygynas“. Panevėžio miesto centre esantis Juozo Masiulio knygynas – seniausias lietuviškas knygynas visoje Lietuvoje. Viešnagės Panevėžyje metu būtinai čia užsukite ne tik įsigyti knygų ar kanceliarinių prekių, bet ir pasižvalgyti po patį senojo knygyno interjerą. Viduje likę seno knygyno elementai: prieškariu tapytas J. Masiulio portretas, Vytauto Didžiojo paveikslas. Adresas: Respublikos g. 21, Panevėžys. Darbo laikas: I–V: 9.00 –18.00, VI: 9.00 –14.00.

 • Mašinų turgus arba blusturgis. Ne vienas turbūt yra girdėjas, kad Panevėžyje veikia turgus, kuris vadinamas „mašinų turgumi“, tačiau čia galima įsigyti ne tik automobilių, bet ir įvairiausių sendaikčių: nuo servizų ir žaislų iki batų ir drabužių. Jeigu ne kažką nusipirkti, tai bent pasivaikščioti čia nors kartą tikrai būtina. Turint laiko ir kantrybės galima rasti netikėčiausių dalykų! Adresas: Pramonės g. 10B, Panevėžys. Darbo laikas: VI–VII: 9.00–15.00.